Teniers David - následovník (1610 - 1690)
V hostinci, nesignováno, olej/dřevo, 23 x 27 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |